SiKKro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiKKro

Forum Udruženja studenata kriminalistike, kriminologije i sigurnosnih studija, Sarajevo
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija
Ukoliko imate prijedlog u vezi sa izgledom i funkcijom foruma, obratite se administratoru foruma (Amy) putem privatne poruke.
Kako bi ovaj forum bio što funkcionalniji, molimo vas da pozovete svoje kolege i kolegice da nam se pridruže Smile Smile
Posjetite SiKKro site na www.sikkro.webs.com

 

 Upoznavanje sa novim članovima

Go down 
+4
Sheylla
respect
Duspa
Amy
8 posters
AutorPoruka
Amy
Admin
Admin
Amy


Broj komentara : 13
Join date : 2010-03-17
Age : 34
Mjesto : Sarajevo/Tuzla

Upoznavanje sa novim članovima Empty
KomentarNaslov komentara: Upoznavanje sa novim članovima   Upoznavanje sa novim članovima I_icon_minitimeThu Mar 18, 2010 6:30 pm

Dozvolite da se predstavim, ja sam Edita Miftari, predsjednica Udruženja studenata SiKKro. Student treće godine, odsjeka za sigurnosne studije. Na forumu me možete zvati Amy

Bilo bi dobro da se i vi predstavite (samo da znamo sa kime imamo posla What a Face )

Izvolite!


Amy: komentar modifikovan dana: Tue Mar 23, 2010 11:30 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://sikkro.forum.st
Duspa

Duspa


Broj komentara : 20
Join date : 2010-03-18
Age : 33
Mjesto : Sarajevo

Upoznavanje sa novim članovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje sa novim članovima   Upoznavanje sa novim članovima I_icon_minitimeFri Mar 19, 2010 1:55 am

Pozdrav raja,

Ja sam Alen Duspara i član sam Udruženja studenata SiKKro. Trenutno sam prva godina ( sto se nadam da necu biti dugo ), odsjeka za kriminalistiku. Nick na forumu mi je Duspa, mada je to i nadimak u zivotu, tako da me mozete zvati tako gdje hocete =D

Upoznavanje sa novim članovima Icon_bounce Upoznavanje sa novim članovima Icon_bounce Upoznavanje sa novim članovima Icon_bounce Upoznavanje sa novim članovima Icon_bounce Upoznavanje sa novim članovima Icon_bounce Upoznavanje sa novim članovima Icon_bounce Upoznavanje sa novim članovima Icon_bounce Upoznavanje sa novim članovima Icon_bounce Upoznavanje sa novim članovima Icon_bounce
Na vrh Go down
respect

respect


Broj komentara : 6
Join date : 2010-03-18
Age : 33
Mjesto : Sarajevo

Upoznavanje sa novim članovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje sa novim članovima   Upoznavanje sa novim članovima I_icon_minitimeMon Mar 22, 2010 7:10 pm

Na vrh Go down
Sheylla

Sheylla


Broj komentara : 6
Join date : 2010-03-18
Age : 33
Mjesto : sarajevo

Upoznavanje sa novim članovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje sa novim članovima   Upoznavanje sa novim članovima I_icon_minitimeTue Mar 23, 2010 2:34 am

caooUpoznavanje sa novim članovima Icon_smile (nema nas puno, valjda ce se to promijeniti u skorije vrijeme)
Zovem se Šejla. Student sam prve godine, smijer kriminologija.
Nadam se da cemo ovim putem moci suradjivati i razmijeniti korisne informacije .
Pozdrav
Na vrh Go down
Miljana




Broj komentara : 3
Join date : 2010-04-27

Upoznavanje sa novim članovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje sa novim članovima   Upoznavanje sa novim članovima I_icon_minitimeThu Apr 29, 2010 1:59 am

Pozdrav svima,ja sam Miljana Gačanin student prve godine,smjer Kriminologija...... Upoznavanje sa novim članovima Icon_surprised Upoznavanje sa novim članovima Icon_surprised Upoznavanje sa novim članovima Icon_surprised
Na vrh Go down
avaks

avaks


Broj komentara : 20
Join date : 2010-03-19
Age : 31
Mjesto : Amfiteatar PDS.a

Upoznavanje sa novim članovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje sa novim članovima   Upoznavanje sa novim članovima I_icon_minitimeFri May 07, 2010 7:27 pm

Pozdravchek Kriminolozima! Dobrodosli i ugodno druzenje zelim Very Happy
Na vrh Go down
http://www.fknfih.edu
Harun

Harun


Broj komentara : 3
Join date : 2010-10-21
Age : 33
Mjesto : Sarajevo

Upoznavanje sa novim članovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje sa novim članovima   Upoznavanje sa novim članovima I_icon_minitimeThu Oct 21, 2010 8:04 pm

Pozdrav svima!

Ja sam Harun Spahic, na drugoj sam godini sigurnosnih studija i nadam se da ce ovaj forum u blizoj buducnosti brojati vise clanova kako bi se iskoristio njegov puni potencijal!

Inace volim brdski biciklizam, amaterski sam beatboxer i hardcore gamer! Prema tome ako vas interesuje nesto iz ovih oblasti slobodno mi se obratite!

Na vrh Go down
avaks

avaks


Broj komentara : 20
Join date : 2010-03-19
Age : 31
Mjesto : Amfiteatar PDS.a

Upoznavanje sa novim članovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje sa novim članovima   Upoznavanje sa novim članovima I_icon_minitimeSat Oct 23, 2010 7:34 pm

Dobrodosao kolega!
I mi se nadamo vecoj posjecenosti/zainteresovanosti Very Happy
U svakom slucaju sve najbolje!
Na vrh Go down
http://www.fknfih.edu
sandra2112

sandra2112


Broj komentara : 5
Join date : 2010-10-19
Age : 34

Upoznavanje sa novim članovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje sa novim članovima   Upoznavanje sa novim članovima I_icon_minitimeSun Oct 24, 2010 1:52 am

Pozdrav svima...

Vec sam tu par dana pa bi bio red da se i ja predstavim...

Ja sam Sandra Kobajica, studentica kriminologija ne drugoj godini...inace jako vesela i komunikativna osoba...

Drago mi je sto sam ovdje s vama i sto cemo se medjusobno dopunjavati i pomagati... Razz
Na vrh Go down
http://kobajica_s2112_@hotmail.com
Sponsored content





Upoznavanje sa novim članovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Upoznavanje sa novim članovima   Upoznavanje sa novim članovima I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Upoznavanje sa novim članovima
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SiKKro :: Slobodna zona :: VKS Caffe-
Idi na: