SiKKro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiKKro

Forum Udruženja studenata kriminalistike, kriminologije i sigurnosnih studija, Sarajevo
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija
Ukoliko imate prijedlog u vezi sa izgledom i funkcijom foruma, obratite se administratoru foruma (Amy) putem privatne poruke.
Kako bi ovaj forum bio što funkcionalniji, molimo vas da pozovete svoje kolege i kolegice da nam se pridruže Smile Smile
Posjetite SiKKro site na www.sikkro.webs.com

 

 Prijemni ispit ??

Go down 
2 posters
AutorPoruka
leki_01




Broj komentara : 1
Join date : 2011-06-19

Prijemni ispit ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Prijemni ispit ??   Prijemni ispit ?? I_icon_minitimeSun Jun 19, 2011 10:12 pm

Veliki pozdrav za sve. Zanima me,ako bi mi iko od vas mogao pomoci ili dati neke naznake u vezi prijemnog ispita.Predala sam prijavu i zahtjev za upis i rekli su mi da 4.07 u 10 sati u amfiteatru 1 imamo taj test opceg znanja,da li mi iko moze objasniti kakav je test i o cemu se naime radi ili mi reci par pitanja iz proslogodisnjeg,da znam na sta da se baziram,jer ovako realno gledajuci ne znam ni sta da ponavljam,ni na cemu da se zadrzavam ? Hvala unaprijed
Na vrh Go down
avaks

avaks


Broj komentara : 20
Join date : 2010-03-19
Age : 31
Mjesto : Amfiteatar PDS.a

Prijemni ispit ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijemni ispit ??   Prijemni ispit ?? I_icon_minitimeThu Jun 30, 2011 12:51 am

Dobrodosla na forum i na fakultet!
Za prijemni ti ne mogu puno pomoci a pitanja su kao sto si i sama navela opce znanje... Vecinom su ciste formalnosti i stvari iz svakodnevnog zivota tipa: Sadizam je? Kleptomanija je? Konflikt je? Pranje novca? Pedofilija? Etika? Interpol je? Koji virus izaziva SIDU? Gen je? i slicno... Ja kada sam polagao (a davno je bilo Very Happy) odgovori su bili ponudjeni unaprijed tako da si samo trebala zaokruziti!
Bice to sve OK tako da se ne brines...
Sretno u svakom slucaju!
Na vrh Go down
http://www.fknfih.edu
 
Prijemni ispit ??
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prijemni 2011.godine

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SiKKro :: Školske diskusije :: Upis na FKKSS-
Idi na: