SiKKro
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiKKro

Forum Udruženja studenata kriminalistike, kriminologije i sigurnosnih studija, Sarajevo
 
HomeLatest imagesLoginRegistracija
Ukoliko imate prijedlog u vezi sa izgledom i funkcijom foruma, obratite se administratoru foruma (Amy) putem privatne poruke.
Kako bi ovaj forum bio što funkcionalniji, molimo vas da pozovete svoje kolege i kolegice da nam se pridruže Smile Smile
Posjetite SiKKro site na www.sikkro.webs.com

 

 Video nadzor na FKKSS

Go down 
3 posters

Vaš stav o postavljenom video nadzoru na fakultetu
 Odličan potez, podržavam u potpunosti.
 Nisam baš oduševljen/a.
 Uopšte ne podržavam.
Rezultati
AutorPoruka
Amy
Admin
Admin
Amy


Broj komentara : 13
Join date : 2010-03-17
Age : 34
Mjesto : Sarajevo/Tuzla

Video nadzor na FKKSS Empty
KomentarNaslov komentara: Video nadzor na FKKSS   Video nadzor na FKKSS I_icon_minitimeTue Mar 23, 2010 11:58 pm

Na našem fakultetu je prethodnih dana uveden video nadzor u amfiteatrima, hodnicima i ispred fakulteta.
Koji je Vaš stav o tome? Koje su prednosti a koji nedostaci? Da li se Vaše i ponašanje Vaših kolega na fakultetu promijenilo i na koji način?

Očekujem diskusiju bounce
Na vrh Go down
https://sikkro.forum.st
Duspa

Duspa


Broj komentara : 20
Join date : 2010-03-18
Age : 33
Mjesto : Sarajevo

Video nadzor na FKKSS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Video nadzor na FKKSS   Video nadzor na FKKSS I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 2:32 pm

Moji stavovi su sljedeci =D

Kamere su vjerovatno postavljene da bi se preventiralo nasilje ( u bilo kojem obliku i eventualno neka nedolicna ponasanja ) i da bi se otkrili ti koji si to uradili, mada samo da tada ne bude kasno... sa dr strane ne znam da li iko pregleda te kamere svaki dan jer ako se ne prijavi da se nesto desilo niko nece pregledati. Koliko sam primjetio u amfiteatrima kamere stoje iznad table i snimaju studente, a sta je sa tablom i dijelom koji mozda treba biti okrenut prema profesoru. Ovo bi se moglo iskoristiti i za nekorektno ponasanje profesora ( ako takvoga bude bilo ) i kao npr. kad smo mi imali slucaj ispisivanja nacionalistickih komentara na tabli ( u ovom slucaju kamere to ne bi zabiljezile ).

Sto se tice dalje, mislim da se svi osjecamo nekako nelagodno kad znamo da nas neko "prati" cijeli dan ( ali ako to mora neka bude ) mada ima i nekih stvari koje su mozda hitnije od ovoga u kojim bi se moglo pricati u dr temama.

Video nadzor na FKKSS Icon_cool
Na vrh Go down
avaks

avaks


Broj komentara : 20
Join date : 2010-03-19
Age : 31
Mjesto : Amfiteatar PDS.a

Video nadzor na FKKSS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Video nadzor na FKKSS   Video nadzor na FKKSS I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 9:35 pm

Trebali su koju i u wc da stave heh kad je bal nek je maskenbal op.ur. Video nadzor na FKKSS Icon_rr

Moje ponasanje se nije promijenilo vala, i dalje visim po tabli, krivim one grafoskopove po plafonu, ulazim u ormare, kradem bakar Video nadzor na FKKSS Icon_lol Video nadzor na FKKSS Icon_lol Video nadzor na FKKSS Icon_lol
Nego malo ozbilje fakat... Dobro ce nam doci kamere ako restauriraju amfiteatre sto je i obecano... Steta je po novoj stolariji i zidovima da se sara sto nase kolege iz obdanista veoma vole Video nadzor na FKKSS Icon_cry
Na vrh Go down
http://www.fknfih.edu
Sponsored content





Video nadzor na FKKSS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Video nadzor na FKKSS   Video nadzor na FKKSS I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Video nadzor na FKKSS
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SiKKro :: Slobodna zona :: VKS Caffe-
Idi na: